06-07.11.2018, Київ, EASA продовжила сертифікат Part 145 компанії Авіадинаміка

Плановий річний аудит Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) вкотре підтвердив високі стандарти компанії, а також дотримання всіх вимог європейської та місцевої авіаційної влади.

Цього року аудит EASA проходив під наглядом представника Державної авіаційної служби України. Для спільної роботи до складу комісії було запрошено керівника відділу сертифікації української авіаційної адміністрації. Аудит, проведений EASA та українською адміністрацією, охопив усі аспекти обслуговування: безпеку та політика якості, процедури, вимоги до персоналу, виробничі та складські приміщення, навчання, обладнання, інструмент та матеріали, дані технічного обслуговування, записи та сертифікацію ТО. Як результат, дія сертифіката Part 145 компанії продовжена ще на рік.

"Ми регулярно підтверджуємо відповідність вимогам європейського авіаційного законодавства. Зрозуміло, результат аудиту був дуже важливим для компанії та її роботи на зовнішньому ринку. Наявність сертифіката схвалення організації з ТО зобов'язує компанію до виконання всіх вимог сертифікованої EASA системи забезпечення якості виробництва. За наявних обсягів випуску продукції - завдання не з легких, але, як показали підсумки даного аудиту, успішне здійснення. EASA відзначила високий рівень корпоративної підготовки, але робота з оптимізації та розвитку бізнесу триває", - прокоментував виконавчий директор Віталій Маленко.