Команда Aviadynamics повідомила, що 14 червня 2022 року компанія успішно пройшла аудит системи якості у співпраці з аудиторами EASA та SAAU.

ТОВ «Авіадинаміка» постійно демонструє високий рівень стандартів якості у своїх принципах технічного обслуговування та ремонту компонентів під наглядом SAAU та EASA більше 15 років. Сертифікати затвердження Part-145 і широкий перелік можливостей організації дають можливість і надію на майбутній розвиток і досягнення нових цілей.

«Система управління якістю та принципи її постійного вдосконалення — це культура. Культура — це те, як ми як компанія виконуємо свою повсякденну роботу найкращим чином — культура прагнення до вдосконалення. Мені подобається вислів «Якість — це робити все правильно, коли ніхто не дивиться» — в авіації такий принцип закладає основу для максимальної безпеки», — поділився Дмитро Кривіцький, менеджер із забезпечення якості ТОВ «Авіадинаміка».

«Команда Авіадинаміки має чудовий дух та прагнення – і я радий, що ми можемо підтримувати та розширювати це відкрите прагнення та дух за допомогою визначених цільових і ефективних процесів та пом’якшення ризиків, що дозволяє нам виконувати наші щоденні завдання та обов’язки з 100% концентрацією та 100% точністю, роблячи компанію Авіадинаміка безпечним, надійним, ефективно функціонуючим ланцюгом поставок для наших клієнтів», – поділився Віталій Маленко, Виконавчий Директор ТОВ «Авіадинаміка».