23-24.07.2019 та 08-09.08.2019 компанія ТОВ «Авіадинаміка» в черговий раз пройшла планові річні аудити - Державної авіаційної служби України (SAAU) та Європейського агентства з безпеки польотів (EASA)

Авіаційна влада оцінила компетентність, кваліфікацію та здатність організації виконувати очікувані функції з технічного обслуговування авіаційних компонентів. Як результат, високі стандарти компанії та політика у сфері якості спрямована на підвищення стандартів ТО були успішно підтверджені.

Українські спеціалісти відділу сертифікації Part-145 організацій, а також експерти Європейського агентства з безпеки польотів повністю перевірили організацію та підтвердили високі стандарти компанії. Незалежні аудити охопили всі виробничі ділянки, відділи, процедури, інструмент та область схвалення компанії.

«Безумовно, ми дуже раді продемонструвати та підтвердити європейський рівень обслуговування авіаційних компонентів. Це дає впевненість нам та нашим партнерам, що всі роботи виконані на найвищому рівні з дотриманням усіх норм та стандартів ТО. Ми продовжуємо працювати над розширенням послуг, що надаються на внутрішньому та європейському ринках, пропонуючи високу якість та гнучкість у сфері ТОіР», - Віталій Маленко, Виконавчий директор компанії Авіадинаміка.